Художник В`ячеслав Корецький

Сучасний живопис

 

 

 

 


  Ukr_icone  English_icone

Майстер — киянин, закінчив художню школу ім. Рєпіна і Київський художній коледж за фахом художник-вітражист. Свого часу В’ячеслав Корецький пройшов увесь шлях становлення в академічному стилі, яким, на його думку, повинен володіти кожен художник; але рідко до нього повертається, вважаючи це пройденим етапом, необхідним, щоб розвиватися далі.

Корецький працює у власній техніці, що склалася в ході творчого пошуку свого неповторного стилю. Митець знайшов свій почерк в живопису, що робить його роботи впізнанними серед багатьох сучасних авторів. Образне мислення випліскується на полотна різними сюжетними рішеннями і підходами, в них і авангард, і абстракція, і символізм, і романтика, — та усе, що завгодно : для В’ячеслава не існує жанрових обмежень.

Народився В’ячеслав 13 березня 1961 року; його роботи зачаровують око, глядач немов бере участь в ірреальній грі синтезу власної і авторської уяви. На рахунку в художника чимало виставок на Україні і за кордоном. Його роботи знаходяться в приватних збірках багатьох країн Європи, Азії, Америки; — у відомих музикантів, журналістів, акторів і політиків.

Автор уникає тлумачень, що саме він хтів сказати своіми  картинами, намагаючись натомість пробудити уяву, почуття та емоції глядача. Незалежно від того, яку ідею він прагне втілити на полотні, Корецький  працює виключно в доброму гуморі, бо певен, що тільки позитив приносить радість людям.

.


Художник В`ячеслав Корецький

Сучасний живопис